Láká vás podniknout cestu po vlastní ose

do Latinské Ameriky,

ale NEVÍTE, U ČEHO S PLÁNOVÁNÍM ZAČÍT?

 

Nechcete jet s cestovkou, ale máte

obavy jestli to

NA VLASTNÍ PĚST ZVLÁDNETE?

Ano, zvládnete a ještě si to

skvěle užijete!

 

Pomůžu vám s přípravami cesty snů do Latinské Ameriky, která se stane vaším životním zážitkem.

Možná teď v duchu namítáte...

  • "Jak se do Latinské Ameriky dostanu? Jak mám cestovat místní dopravou?"
  • "Je tam bezpečno? Co mám dělat, abych se vyhnul/a potížím?"
  • "Musím se nechat očkovat? Jaké další záležitosti mám před cestou vyřídit?"
  • "Jak se tam domluvím? Vždyť neumím ani slovo španělsky..."

Když jsem jela před lety poprvé do Latinské Ameriky, mé pochybnosti byly stejné.

 

Neměla jsem dostatek informací, nevěděla jsem, koho se zeptat, a na internetu se tehdy moc informací ještě dohledat nedalo. 

Vy si ale tohle složité zjišťování
a nekomfort na cestách ušetříte

díky informacím a radám

v mém eBooku

Abyste nekupovali zajíce v pytli, podívejte se na obsah eBooku a kousek první kapitoly:

Mou vášní je cestování a v Latinské Americe jsem strávila více než tři roky. Měla jsem tu možnost žít a pracovat v Ekvádoru, Kolumbii a Mexiku a k tomu procestovat
i Peru, Bolívii a Chile.

Baví mě praktickými radami a tipy inspirovat ostatní, aby překonali svoje obavy, vydali se na svou vysněnou cestu a prožili
v latinskoamerických zemích nezapomenutelné momenty.

Vyzkoušela jsem jak zájezd
s cestovkou, tak cestování po vlastní ose a to druhé bych už za nic na světě nevyměnila!

Jak vám informace a rady v eBooku
pomůžou?

  • Zjistíte, že cestovat po vlastní ose je nesčetněkrát lepší, zábavnější a také levnější než s cestovkou.
  • Připravíte se na cestu do latinskoamerických zemí do všech detailů. Budete vědět, jak vyřídit cestovní doklady a víza, jestli je nutné se nechat očkovat a jak výhodně rezervovat letenky a ubytování.
  • Budete se umět vyhnout potížím během cesty a naučíte se předcházet problémům jako například krádežím. Budete moct cestovat bezpečně a v klidu.
  • Naučíte se, jak se na cestách udržet delší dobu a přitom ještě ušetřit.

Vydejte se za krásami latinskoamerické  kultury, přírody a jejích obyvatel!

Kolik eBook stojí? 

cena eBooku je 

590 Kč 

eBook obsahuje 5 KAPITOL nabitých praktickými informacemi
a zkušenostmi nasbíraných během mých několikaletých cest, do kterých jsem investovala statisíce korun. 

Částka, na kterou si tento eBook cením, je zlomek toho, co byste dali za poplatky naúčtované cestovní agenturou za zájezd do Latinské Ameriky.

Získáte přitom hodnotné informace, které jinde nenajdete a které vám pomůžou uskutečnit vaši cestu v pohodě a bez stresu. Navíc ušetříte čas hledáním informací na internetu.

K eBooku vám navíc daruji

3 SKVĚLÉ BONUSY 

v hodnotě 600 Kč

1. CHECKLISTY

3 podrobné checklisty se seznamy, co zařídíte před odjezdem, co si zabalíte s sebou do příručního a co do odbaveného zavazadla. S těmito checklisty na nic nezapomenete!

2. MINIKURZ ŠPANĚLŠTINY

V Latinské Americe bez španělštiny ani ťuk! V minikurzu vám vysvětlím základy přízvuku a výslovnosti latinskoamerické španělštiny. Naučíte se také základní obraty a fráze, které na cestách budete používat. 

3. AUDIONAHRÁVKY

S RODILÝM MLUVČÍM

Abyste se naučili autentickou latinskoamerickou španělštinu, připravili jsme pro vás s mým mužem, který pochází z kolumbijské Bogoty, téměř 20 minut audionahrávek kurzu. 

Pokud zjistíte, že tento eBook není pro vás, nabízím vám 30 denní garanci vrácení peněz. Napište mi a já vám beze slova vrátím peníze v plné výši zpět.

Záleží mi na vaší spokojenosti
a proto vám nabízím tuto garanci. 

Skvělá práce! eBook je nabitý hodnotnými a praktickými informacemi na cestu. Bonusy jsou výborně propracované a díky nim nezapomenete, co s sebou, a ještě se přiučíte praktické cestovatelské fráze ve španělštině. Vřele doporučuji!
Andrea Ježkováwww.andreajezkova.cz
Ivy eBook jsem přečetla jedním dechem. Praktický souhrn informací, postupů a tipů, který si jednoduše potřebujete přečíst, než se vydáte na cesty po Latinské Americe. Iva je zkušená cestovatelka a já oceňuji, že eBook obsahuje doporučení vycházející z jejích vlastních zážitků. Vše přehledně a jasně strukturované.
Hanka Vildomcová www.hankavildomcova.cz
Jestli jste někdy uvažovali o cestování do Latinské Ameriky, Ivin eBook je přesně to, co potřebujete a co vás nakopne k akci. Dokonale popisuje všechny kroky, které vás při plánování cesty čekají, a naservíruje vám je tak, že po přečtení neuvidíte jediný důvod, proč okamžitě nevyrazit. Naprosto geniální je podle mě doplnění eBooku o bonusy - checklist všeho, co potřebujete před cestou zařídit, co a jak zabalit, plus minikurz španělštiny s nahrávkami jako luxusní třešnička na dortu. Nadchla mě kapitola "Jak se na cestách udržet". Vždycky jsem jezdila po světě jen na dovolené a nikdy mě nenapadlo moje cesty využít i k práci. Za tohle otevření očí patří Ivě můj velký dík!
Tereza Klapuch Haltmaroválektorka angličtiny, www.terezaklapuch.cz
Ivin eBook je jednoduše skvělý! Najdete v něm praktické rady, které se vám budou hodit před cestou, během cesty a také po návratu. Zvlášť zajímavá je kapitola "Jak se na cestách udržet" a také bonus "Minikurz latinskoamerické španělštiny". Po přečtení tohoto eBooku jsem dostala chuť se sbalit a do Latinské Ameriky ihned vyrazit! S tímto eBookem to bude hračka.
Dáša Hiršová www.cestujtesradosti.cz
Z eBooku jsem byla naprosto nadšená. Latinská Amerika je odjakživa můj sen, vždycky jsem se ale tak trochu bála, jak je to tam s bezpečností. Nicméně s tímto eBookem rozhodně v bezpečí budete. Provede vás od A do Z vším, co potřebujete před cestou vědět a pokud ještě pochybujete, rozhodně vás nakopne k akci. Španělštinou nepolíbení cestovatelé jistě ocení i minikurz s nahrávkami a těm, kteří jsou zvyklí si na pouhý víkend mimo domov balit dva kufry, pomůže vybrat opravdu jen ty nejnutnější věci.
Bára Vejlupková

Začněte s přípravami vaší životní cesty do Latinské Ameriky UŽ DNES.

Užijte si vaše životní dobrodružství BEZ ZÁDRHELŮ A V KLIDU.

OBJEDNEJTE SI E-BOOK A ZAMILUJTE SE DO LATINSKÉ AMERIKY TAK JAKO JÁ:)

Těší mě, že budu vaší průvodkyní během příprav a uskutečnění vaší cesty snů!