OBJEDNÁVKA E-BOOKU

Jak zrealizovat vaši cestu snů do Latinské Ameriky

 • ANO
  Objednávám si tímto eBook "Jak zrealizovat vaši cestu snů do Latinské Ameriky" za 590 Kč.
 • ANO
  Beru na vědomí, že součástí eBooku jsou také tři bonusy v celkové hodnotě 600 Kč.
 • ANO
  Vím, že tento eBook včetně bonusů obdržím na svůj email v elektronickém formátu PDF po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Jsem si vědom/a toho, že platba je zatím možná pouze převodem na bankovní účet a i při okamžitém převodu může kvůli nastavení fakturačního systému trvat až 60 minut, než mi po odeslání platby dorazí email s finální fakturou a poté email s eBookem.
 • ANO
  Jsem si vědom/a toho, že pokud zjistím, že jsem šlápl/a vedle a tohle není eBook pro mě, můžu do 30 dnů od objednávky požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
Díky tomuto eBooku jsem si lépe zorganizovala svou cestu do Latinské Ameriky, kam už se moc těším. Dozvěděla jsem se spoustu přínosných informací, díky kterým jsem si zase o něco jistější. Líbí se mi, že součástí eBooku jsou i bonusy, jako např. checklist, který určitě využiji. Super je i minikurz španělštiny. Doporučuji se španělsky alespoň trochu naučit, protože z vlastní zkušenosti vím, že v těchto zemích není angličtina samozřejmostí.
Pavlína Zezulkováwww.onegirlontheway.com
V tomto eBooku najdete spoustu cenných rad, díky kterým se lépe připravíte nejen na cestu do Latinské Ameriky jako takovou, ale i na případný kulturní šok. Naprosto s Ivou souhlasím v tom, že v Česku máme o LA velmi zkreslené představy – místní realita je opravdu často úplně jiná, můžu to potvrdit i z vlastní zkušenosti. A ano, alespoň základy španělského jazyka vám tam všude skutečně otevřou dveře.
Aneta Psotováwww.espanolconalma.eu
S tímto eBookem v mobilu se do Latinské Ameriky může směle vydat i méně zkušený dobrodruh. Iva pokryla všechna témata a nástrahy, které nám mohou před cestou i během cesty způsobit vrásky. Velmi přínosné jsou pasáže, kde autorka radí těm cestovatelů, kteří se chtějí v destinaci zdržet déle než běžných pár týdnů dovolené a uvítali by tipy, jak si přivydělat. V Latinské Americe jsem byla již dvakrát a nyní, po přečtení této publikace, mám chuť se tam znovu podívat!
Veronika Kracíkováprůvodkyně a bloggerka www.veronikakracikova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na iva@ivarakova.cz nebo pište či volejte na +420 703 413 380 (pouze whatsapp).

Ráda vám pomůžu.